Ako fungujeme | pozicovnahraciek.sk
Prihlásiť sa    Vytvoriť účet

Vítame Vás na stránkach Požičovne Hračiek.
Stránka www.pozicovnahraciek.sk je online priestor kde sa stretávajú všetci, ktorí vidia zmysel v cirkulárnej ekonomike, zdieľaní, eliminácii odpadu a negatívnych vplyvov na našu planétu a samozrejme v neposlednom rade, ktorým záleží na správnom vývine a rozvoji svojich detí.

Na stránke nájdete 6 hlavných kategórií v ktorých môžete hľadať alebo ponúkať veci na požičanie určené pre deti. Kategórie sú Hračky, Hry, Knihy, Veci, Pracovné listy a Tematické boxy. 

Hračky a Knihy asi netreba predstavovať nejak špeciálne. Dôležité je aby hračky neboli poškodené a potenciálne nebezpečné. A knihy aby boli určené pre deti.

Kategória Hry je určená na požičiavanie spoločenských hier ale aj logických hier pre jedného hráča. 

V kategórii Veci môžete inzerovať všetko ostatné od športových pomôcok, doplnkov pre bábätká až po karnevalové kostými. Všetko určené pre deti :)

Kategória Pracovné listy je určená na pracovné listy pre detičky. Pracovné listy pre deti tu môžete buď požičiavať, napríklad vo forme zalaminovaných zošitov tzv. quite book alebo ich aj predávať vo forme pdf. 

Tematické boxy sú krabičky v ktorých nájdete rôzne veci pre detičky. Môže to byť zmes hračiek, hier, kníh a pracovných listov vyskladaných podľa nejakej konkrétnej témy a prislúchajúce nejakému veku, ktoré sa vám o nejaký čas vrátia naspäť. Alebo to môžu byť krabičky zamerané viac na kreatívnu tvorbu, ktoré môžete predávať. Alebo krabičky plné zalaminovaných pdf aktivít. Kreativite sa naozaj medze nekladú. Jedinou podmienkou je, aby všetky veci v krabičkách boli určené pre deti a boli zdravotne nezávadné. Ak by ste mali nejaké otázky alebo pochybnosti neváhajte nás kontaktovať na info@pozicovnahraciek.sk

 

 

CHCEM INZEROVAŤ (PONÚKAM)

1. Registrácia a typy členstiev

Na to, aby ste mohli inzerovať hračky, hry, knihy alebo veci pre deti na našej stránke, musíte byť zaregistrovaní, t.j. vyplniť povinné údaje v registračnom formulári.

Vybrať si môžete z 3 typov členstva: Bezplatné členstvo, PREMIUM členstvo a členstvo vo VIP klube.

V rámci Bezplatného členstva môžete inzerovať 5 inzerátov v kategórii VECI, 5 inzerátov ľubovoľne rozložených v kategóriách HRAČKY, HRY A KNIHY a 5 inzerátov v kategórii PDF. Všetky inzeráty majú platnosť 30 dní. Po uplynutí platnosti inzerátu vám príde informačný e-mail s možnosťou predĺženia platnosti inzerátu na ďalších 30 dní. Túto možnosť môžete využiť počas nasledujúcich 48 hodín od doručenia e-mailu. Potom bude váš inzerát automaticky vymazaný. Vo vašom profile budete mať k dispozícii základné štatistiky, ako napr. koľkokrát bol váš inzerát zobrazený.

PREMIUM členstvo vám ponúka možnosť inzerovania 25 inzerátov rozložených do všetkých štyroch kategórií HRAČKY, HRY, KNIHY a VECI podľa vašich preferencií a ďalších 15 inzerátov do kategórie PDF aktivity. Po registrácii do PREMIUM členstva si môžete zvoliť mesačné členské a spôsob úhrady platobnou kartou. Mesačné členské tak bude hradené automatickými mesačnými platbami priamo z vášho účtu. Alebo si môžete zvoliť ročné členské, kde máte na výber z dvoch spôsobov úhrady, a to platobnou kartou alebo prevodom na bankový účet. Pri platbe kartou bude ročné členské uhradené automatickými ročnými platbami priamo z vášho účtu. Pri bankovom prevode ide o jednorázovú platbu a nebudú vám strhávané žiadne automatické platby.

Výhodou PREMIUM členstva je nepretržité zobrazovanie inzerátov (nemusíte si ich každých 30 dní manuálne aktualizovať) a automatické topovanie inzerátov na mesačnej báze (pri automatickej aktualizácii sa vaše inzeráty zobrazia medzi prvými na stránke). Členstvom získavate aj podrobné štatistiky (napr. koľkokrát vás kontaktovali ohľadom konkrétneho inzerátu) a prístup do uzavretej facebookovej skupiny. V skupine budeme spoločne zdieľať rôzne nápady a tipy, získate nové kontakty a budeme sa navzájom podporovať. Taktiež získate možnosť nákupu hračiek, hier a kníh od vybraných značiek a dodávateľov za zvýhodnené ceny (viac informácií bude zdieľaných priamo v skupine). K tomu získate aj zaradenie v zozname inzerujúcich, u ktorých je možné uplatniť si darčekovú poukážku (viac informácií ohľadom darčekových poukážok sa dočítate v sekcii „Darčekové poukážky”).

Členstvom vo VIP klube získavate možnosť inzerovať neobmedzene vo všetkých kategóriách HRAČKY, HRY, KNIHY, VECI a PDF aktivity, a k tomu aj rôzne iné benefity podľa aktuálnej ponuky. Samozrejme aj všetky výhody platné pre PREMIUM členstvo. O aktuálnych a časovo obmedzených výhodách vás budeme vždy informovať e-mailom alebo budú zdieľané v našej uzavretej skupine na facebooku.

Po registrácii a voľbe typu členstva si môžete upraviť svoj profil. Aby si vás vaši zákazníci ľahšie zapamätali, zvoľte nejaké jednoduché, ľahko zapamätateľné užívateľské meno a reprezentatívnu fotku. Či už si vytvoríte vlastné logo alebo použijete svoju vlastnú fotku.

Po aktualizovaní svojho profilu môžete začať pridávať inzeráty. Ak by ste mali nejaké otázky, pochybnosti alebo sa vám nedarí inzerát pridať, prečítajte si viac v sekcii FAQ (Často kladené otázky).

Záujemca (vypožičiavateľ) vás bude kontaktovať priamo na vašu e-mailovú adresu alebo vaše telefónne číslo (ak ho zverejníte). So záujemcom komunikujete priamo vy prostredníctvom vami zvolených prostriedkov (e-mail, telefón). Rovnako sa so záujemcom sami dohadujete na spôsobe vrátenia a odovzdania požičaných vecí. Požičovňa Hračiek s.r.o. nezodpovedá za neprebrané alebo nevrátené objednávky.

Výpožíčná cena aj vratná záloha (ak nejakú uvediete) bude vyplatená záujemcom priamo na váš účet alebo v hotovosti (v závislosti od dohody medzi vami a záujemcom). Platby za požičané veci aj platby záloh za požičané veci idú mimo Požičovňu Hračiek s.r.o.

2. Inzerovanie hračiek, hier, kníh, vecí a PDF

Inzerovanie hračiek - v tejto sekcii je priestor na inzerovanie zaujímavých hračiek, ktoré doma máte a radi by ste sa o ne podelili.
Inzerovanie hier - ak máte doma rôzne spoločenské hry a momentálne ich nevyužívate, môžete ich ponúknuť v tejto sekcii.
Inzerovanie kníh - v tejto sekcii môžete inzerovať knihy z vašej domácej knižnice.
Inzerovanie vecí - v sekcii Veci môžete inzerovať všetko, čo vám napadne. Od vecí pre novorodencov, cez karnevalové kostýmy, až po športové potreby.
Inzerovanie PDF - ak doma tvoríte rôzne aktivity/úlohy pre svoje deti, môžete ich ponúknuť v tejto sekcii a to tromi spôsobmi. Môžete ich predať ako online produkt zaslaním pdf súboru priamo na e-mail záujemcu alebo predať ako hotový produkt. PDF aktivity môžete taktiež požičiavať. Pre každý spôsob si určíte cenu pri vypĺňaní inzerátu.

3. Mystery Boxy

Mystery Box, vo svete nazývaný aj „subscription box” (u nás by sa mohol volať „predplatná krabička”), by sme mohli trochu nadnesene opísať ako keby ste si predplatili časopis. Každý mesiac vám príde do schránky (na poštu, kuriérom,...) balíček vyskladaný aktivitami či produktmi podľa vami zvolenej témy. Avšak tak ako pri časopisoch nepoznáte dopredu obsah všetkých článkov, ani pri Mystery Boxe neviete presne, čo v ňom dostanete. Viete napríklad, že ste si objednali balíček hračiek pre trojročné dievča, ale aké konkrétne hračky dostanete, sa dozviete až po jeho rozbalení.

Aj keď vo svete existuje balíček vyskladaný na akúkoľvek tému od vitamínov cez kancelárske potreby až po kozmetiku, Mystery Boxy na našej stránke musia byť tematicky úzko spojené so svetom detí alebo rodičovstva.

Mystery Boxy môžete požičiavať aj predávať. Požičiavať môžete napríklad Mystery Box plný hračiek podľa zvolenej témy alebo veku. Alebo môžete vytvárať Mystery Box vyskladaný z PDF aktivít, z kníh, cukrárskych pomôcok pre deti. Môžete ho aj predávať. Napr. výroba sviečok alebo mydielok pre deti, aromaterapia pre deti, nálepky, omaľovánky, pdf aktivity na každé ročné obdobie. Čokoľvek, čo vás baví. :)

Proces inzerovania Mystery Boxov na našej stránke ešte nastavujeme. Ak by ste mali záujem Mystery Boxy vytvárať a ponúkať, kontaktujte nás, prosím, e-mailom na mystery@pozicovnahraciek.sk.

4. Kurzy

Ak ste tvorcom alebo plánujete vytvoriť kurz zameraný na rozvoj detí a rodičov, ponúkame vám priestor na propagáciu a inzerovanie. Či už ide o cvičenie s deťmi, učenie sa cudzieho jazyka, znakovanie s bábätkami alebo aj kurz zameraný na rodičov (napr. návrat do zamestnania po materskej alebo ako si vyrobiť s deťmi šarkana).

Proces inzerovania kurzov, seminárov, webinárov na našej stránke ešte nastavujeme. Ak by ste mali záujem inzerovať vaše kurzy (online aj offline), kontaktujte nás, prosím, e-mailom na kurzy@pozicovnahraciek.sk.

Do správy, prosím, uveďte aj informácie o vašom kurze a či máte vlastnú predajnú stránku alebo si stránku nechcete vytvoriť a radšej by ste svoj kurz predávali priamo cez stránku pozicovnahraciek.sk.

CHCEM SI POŽIČAŤ / KÚPIŤ

1. Požičovňa hračiek, hier, kníh a vecí pre deti

Ak máte záujem o požičanie nejakej konkrétnej hračky, hry, knihy alebo veci pre deti, môžete zadať konkrétny názov do vyhľadávacieho políčka na hlavnej stránke. Filter vám vyberie všetky inzeráty na stránke, ktoré obsahujú zadané kľúčové slovo.

Ak máte záujem o zobrazenie všetkých inzerátov vo vašom okolí, zadajte do vyhľadávacieho políčka PSČ. Na hlavnej stránke sa vám tak zobrazia všetky pridané inzeráty s uvedeným PSČ.

Môžete využiť aj možnosť podrobnejších filtrov. Najprv si zvoľte, v ktorej zo štyroch hlavných kategórií (HRAČKY, HRY, KNIHY, VECI) chcete vyhľadávať a následne použite podrobnejšie filtre podľa vašich preferencií (okres, obec, kategória, podkategória, vek).

Ak vás niektorý z inzerátov zaujme, kliknite priamo na fotku alebo na tlačidlo „Detail ponuky” a zobrazí sa vám podrobnejší popis produktu, vrátane aktuálnej dostupnosti a povinnosti uhradiť vratnú zálohu.

Na pravej strane stránky máte možnosť zobraziť si celý profil predajcu a uvidíte aj jeho hodnotenie.

Ak sa rozhodnete hračku si požičať, môžete požičiavateľa kontaktovať e-mailom priamo zo stránky. Kliknite na tlačidlo „Kontaktovať e-mailom”, vložte svoju e-mailovú adresu a správu odošlite. Ak má požičiavateľ uvedené telefónne číslo, môžete ho kontaktovať aj telefonicky. Následne budete komunikovať priamo s požičiavateľom ohľadom všetkých detailov požičania a vrátenia.

Platbu zrealizujete po vzájomnej dohode priamo s požičiavateľom. Výpožičnú sumu, dobu požičania aj nutnosť uhradenia vratnej zálohy si určuje požičiavateľ sám. Všetky detaily požičania, platby či vrátenia idú mimo spoločnosť Požičovňa Hračiek s.r.o. Spoločnosť poskytuje iba miesto pre inzerciu.

Ak by ste mali s niektorým požičiavateľom zlú skúsenosť, informujte nás, prosím, e-mailom na info@pozicovnahraciek.sk. Ak by ste našli nejaký nevhodný inzerát, nahláste ho, prosím, kliknutím na odkaz „Nahlásiť inzerát - nevhodný inzerát, zlá kategória”.

A naopak, ak máte s niektorým požičiavateľom dobrú skúsenosť, zanechajte mu hodnotenie v podobe počtu hviezdičiek na jeho profile.

2. Požičanie a kúpa PDF aktivít

Na stránke nájdete aj ponuku PDF aktivít. Ak máte záujem o niečo konkrétne, zadajte kľúčové slovo do vyhľadávacieho políčka a systém vám vygeneruje všetky inzeráty obsahujúce dané slovo.

Môžete využiť aj možnosť filtrov v záložke „PDF aktivity” a zvoliť si tému, o ktorú máte práve záujem alebo môžete filtrovať podľa vekovej kategórie. Ak máte záujem o kúpu a osobný odber vo vašom okolí, použite filter okresu a obce.

Ak vás niektorý z inzerátov zaujme, kliknite na obrázok alebo tlačidlo „Detail inzerátu” a zobrazia sa vám detaily o danom produkte vrátane kúpnej ceny za PDF formát odosielaný na e-mail, kúpnej ceny hotovej PDF aktivity alebo výpožičnej ceny hotovej PDF aktivity.

O detailoch kúpy, platby, prevzatia, vrátenia, zálohy a výpožičnej doby sa dohodnite priamo s požičiavateľom. Kontaktovať ho môžete priamo e-mailom cez našu stránku. Kliknite na tlačidlo „Kontaktovať e-mailom”, vložte svoju e-mailovú adresu a správu odošlite. Ak má požičiavateľ uvedené telefónne číslo, môžete ho kontaktovať aj telefonicky.

Platbu zrealizujete po vzájomnej dohode priamo s požičiavateľom. Kúpnu cenu, výpožičnú sumu, dobu požičania aj nutnosť uhradenia vratnej zálohy si určuje požičiavateľ sám. Všetky detaily požičania, platby či vrátenia idú mimo spoločnosť Požičovňa Hračiek s.r.o. Spoločnosť poskytuje iba priestor pre inzerciu.

Ak by ste mali s niektorým požičiavateľom zlú skúsenosť, informujte nás, prosím, zaslaním e-mailu na info@pozicovnahraciek.sk. Ak by ste našli nejaký nevhodný inzerát, nahláste ho, prosím, kliknutím na link „Nahlásiť inzerát - nevhodný inzerát, zlá kategória”.

A naopak, ak máte s niektorým požičiavateľom dobrú skúsenosť, zanechajte mu hodnotenie v podobe počtu hviezdičiek na jeho profile.

3. Mystery Boxy

Mystery Box, vo svete nazývaný aj „subscription box” (u nás by sa mohol volať „predplatná krabička”), by sme mohli trochu nadnesene opísať ako keby ste si predplatili časopis. Každý mesiac vám príde do schránky (na poštu, kuriérom,...) balíček vyskladaný aktivitami či produktmi podľa vami zvolenej témy. Avšak tak ako pri časopisoch nepoznáte dopredu obsah článkov, ani pri Mystery Boxe neviete presne, čo v ňom dostanete. Viete napríklad, že ste si objednali balíček hračiek pre trojročné dievča, ale aké konkrétne hračky dostanete, sa dozviete až po jeho rozbalení.

Aj keď vo svete existuje balíček vyskladaný na akúkoľvek tému od vitamínov cez kancelárske potreby až po kozmetiku, Mystery Boxy na našej stránke sú tematicky úzko spojené so svetom detí alebo rodičovstva.

Mystery Box s témou HRAČKY si zatiaľ môžete požičať priamo od Požičovňa Hračiek s.r.o. Veríme, že časom pribudnú Mystery Boxy na rôzne témy vo všetkých mestách na Slovensku. :)

Mystery Box si môžete objednať cez kontaktný formulár v záložke „Mystery Boxy”. Formulár vypíšte podľa vami zvolených preferencí. Ak si zvolíte možnosť témy „Nezáleží”, do balíčka dostanete rôzne hračky s ohľadom na zvolený vek dieťaťa. Ak si vyberiete nejakú konkrétnu tému, tak celý balíček bude vyskladaný tak, aby korešpondoval s vybranou témou.

V každom balíčku vytvorenom spoločnosťou Požičovňa Hračiek s.r.o. sa nachádza jedna hlavná hračka, jedna alebo viac menších hračiek, jedna alebo viac kníh, v závislosti od témy, miniatúry Safari Ltd a jedna alebo viac PDF aktivít.

Mystery Boxy vytvorené spoločnosťou Požičovňa Hračiek s.r.o. sa požičiavajú na 4 týždne. V prípade vianočných sviatkov až na dobu 6 týždňov. Všetky konkrétne detaily a podmienky doručenia a vrátenia sú so záujemcom dohadované prostredníctvom e-mailu. Ak máte nejaké otázky, pošlite nám e-mail na mystery@pozicovnahraciek.sk.

4. Kurzy

Proces kúpy kurzov, seminárov, webinárov na našej stránke ešte nastavujeme. Ak by ste mali záujem inzerovať vaše kurzy (online aj offline), kontaktujte nás, prosím, e-mailom na kurzy@pozicovnahraciek.sk.


Sme prvá online požičovňa hračiek, hier, kníh a vecí pre deti, ktorá je dostupná pre všetkých. Na lokálnej úrovni prepájame tých, ktorí chcú hračku požičať, s každým, kto má o hračku záujem. Veríme, že týmto spôsobom prispejeme k šetreniu našej planéty a naše deti odbremeníme od zbytočností, ktorými sú denne obklopované. Zároveň dúfame, že vám umožníme rozvoj vašich detí s pomocou zmysluplných hračiek, hier a kníh.

V neposlednom rade vám ponúkame aj príjemnú možnosť šetrenia rodinného rozpočtu a privyrobenia si. Viac o nás si môžete prečítať kliknutím na nasledujúce odkazy

 

NÁŠ PRÍBEH AKO FUNGUJEME?
Prečo by sme si mali hračky navzájom požičiavať?

ŠETRENIE

Tým, že si hračku od niekoho požičiate, šetríte rodinný rozpočet. Za cenu jednej novej hračky, ktorá by stála nevyužitá v skrini, môžete mať aj päť ďalších. Požičané hračky môžu navyše lepšie uspokojiť aktuálne potreby vášho dieťata.

ZÁROBOK

Požičiavaním hračiek si môžete výrazne vylepšiť svoj rodinný rozpočet. Záleží len na vás, aké hračky, koľko a za akú sumu ponúknete. A ak si hračky požičiate, podporíte tým ešte aj ekonomiku na lokálnej úrovni.

EKOLÓGIA

Uprednostnením požičania pred kúpou novej hračky výrazne šetríte našu planétu. Znižujete odpad nielen z nevyužitých hračiek, ale aj z obalov nových hračiek. Opakované používanie vecí je tiež formou recyklácie.

ROZVOJ DIEŤAŤA

Požičiavaním hračiek rozvíjate svoje dieťa hneď vo viacerých smeroch. Okrem možnosti hrania sa s rôznymi hračkami dôležitými pre rôzne vývinové obdobia, zlepšujete svojim deťom emocionálnu inteligenciu a finančnú gramotnosť.Vytvoriť bezplatný účet
©2021-2022 pozicovnahraciek.sk všetky práva vyhradené | o tento portál sa stará domarstudio.sk