Vhadzovanie | pozicovnahraciek.sk
Prihlásiť sa    Vytvoriť účet
12,90€ /mesiac

Vhadzovanie

Boxy Tvary | Inzerát zverejnený: 16.10.2022
12 - 18 mesiacov
Veková kategória
12,90€
Cena za BOX
Aktuálne voľné
Voľné od
0€
Vratná záloha


Požičiame tento krásny boxík, vhodný pre vekovú kategóriu 1+
 
Obsahuje tieto hračky a pomôcky:
 
Vyskakovací panáčikovia - Zábavná drevená hračka obsahuje 4 kolíčky – figurky, ktoré vďaka pružinke po zatlačení vyskočia. Vhodné pre zrakovú a hmatovú koordináciu, precvičovanie prstov a vnímanie farieb.
 

Krabička s táckou a guličkou - Jedna z najobľúbenejších pomôcok detí. Vhadzovaním gulôčky si dieťa precvičuje koordináciu ruky a oka a mnho krát zažíva skúsenosť, že aj keď gulôčku stále nevidí, ona existuje. V krabičke je naklonená rovina, takže sa gulôčka vždy vykotúľa von.

Táto pomôcka pomáha deťom okolo 8. mesiaca lepšie zvládať separačnú úzkosť (potvrdzovaním, že veci existujú, aj keď ich chvíľu nevidíme). Pre deti okolo prvého roka je zaujímavou, lebo v nej jednoducho dosiahnu rytmus vhadzovania a chytania loptičky.

Tip od nás: časom môžete golôčku nahradiť akoukoľvek loptičkou, ktorá sa zmestí do otovoru. Iná hmotnosť a materiál vyvolá iný zvuk a rýchlosť, čím sa stane krabička pre dieťa opäť nová a zaujímavá.

 

Drevená pyramída - Klasická hračka pre tréning motoriky a trpezlivosti. Môžete skúšať navliekať a vyvliekať jednotlivé krúžky z pyramídy.

 

Krabička s dvierkami na otváranie a vhadzovanie - ideálna pomôcka pre deti, ktoré práve majú obdobie vyberania šuflíkov a vhadzovania. :) Pomôcka podporuje koordináciu "oka-ruka", úchop tromi prstami a rozvoj jemnej motoriky. Staršie deti môžu trénovať hadzovanie hranola a mladšie vkladanie cez okrúhly otvor.

 

Haba Drevená kniha pre najmenších Farma - táto kniha zavedie tých najmenších do oblasti hospodárskych zvierat. Drevené stránky navlečené na šnúrke sa ľahko uchopia a dajú sa ľahko prevrátiť.

 

Moja knižka s puzzle, Naobľúbenejši obrázky - milá knižôčka s rôznymi obrázkami, ktoré sa dajú aj vyberať.

 

Kniha Domáce zvieratká - pekná knižka s množstvom zaujímavých obrázkov domácich zvieratiek.

 Nahlásiť inzerát - nevhodný inzerát, zlá kategória


©2021-2022 pozicovnahraciek.sk všetky práva vyhradené | o tento portál sa stará domarstudio.sk