Box Hasiči | pozicovnahraciek.sk
Prihlásiť sa    Vytvoriť účet
12.90€ /mesiac

Box Hasiči

Boxy Iné | Inzerát zverejnený: 21.10.2022
3 - 6 rokov
Veková kategória
12.90€
Cena za BOX
15.01.2023
Voľné od
0€
Vratná záloha


Hasiči – moja prvá hra, zn. HABA - Hasiči Max a Anton potrebujú vašu pomoc pri hasení. Hra pre malých hráčov od 2 rokov učí deti zábavným spôsobom ako to funguje na hasičskej stanici a pri hasení požiarov. Pravidlá sú prispôsobené malým deťom a herný materiál je prispôsobený pre malé detské ruky. Hra je pre 4 hráčov. Dĺžka jednej hry je cca 10 minút.
 
Kniha s magnetkami Požiarnici -   Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek si môžu deti vymýšľať vlastné príbehy o hasičoch. Krátke texty a úlohy pri obrázkoch vedú deti hravou formou k správnemu umiestneniu magnetiek. Táto kniha rozvíja: kreativitu, jemnú motoriku, koncentráciu.
 
Drevené požiarnicke autíčko - jednoduché drevené požiarnicke autíčko ako doplnok k požiarnickej sade
 
Magnetibook Doprava, zn. Janod - magnetická skladačka má jedinečný dizajn s peknými obrázkami, ktorým nepohrdne žiaden malý nezbedník. Deti si môžu skladať všelijaké obrázky podľa predlohy najskôr podľa predlohy a potom podľa vlastnej fantázie. Magnetická detská hračka obsahuje 18 kartičiek s predlohami a 50 magnetických dielikov, ideálna pre malých milovníkov autíčok a iných dopravných prostriedkov.
 
Drevené puzzle Požiarnici zn. Haba -  Drevené vkladacie puzzle rozvíja jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Každý dielik skladačky má úchytku, ktorá umožňuje dieťaťu lepšiu manipuláciu pri skladaní. Puzzle je vhodné pre deti od 1 roka.
 
Figúrky Dopravné prostriedky na ceste (9ks) + kartičky (18ks) - Vďaka sade ručne maľovaných modelov sa ľahko naučia rozoznávať a pomenovávať všetkých 9 cestných dopravných prostriedkov. Miniatúri Safari Ltd. sú kvalitné modely pre voľnú fantazijnú hru. Dopravné prostriedky môžete priraďovať k priloženým kartičkám. Kartičky boli stiahnuté z montemama.sk.
 
Kolesá v pohybe: Hasiči! - Dobrodružstvo na kolesách! Deti si rady zajazdia so svojimi priateľmi. Hasiči už sa ponáhľajú zachraňovať :)Nahlásiť inzerát - nevhodný inzerát, zlá kategória


©2021-2022 pozicovnahraciek.sk všetky práva vyhradené | o tento portál sa stará domarstudio.sk