Mystery boxy | pozicovnahraciek.sk
Prihlásiť sa    Vytvoriť účet

Mystery Boxy

Subscription Boxy či Tematické balíčky

Jednoducho veselé krabičky pre vaše detičky, ktoré pre Vás pripravuje
Požičovňa Hračiek Bratislava a Požičovňa Hračiek Brekeke Trnava

Každá krabička je vyskladaná individuálne pre potreby vašich detí.

Stačí nám zadať, čo vaše deti aktuálne zaujíma. Či už je to vhadzovanie, navliekanie, triedenie alebo úplne prepadli vesmíru či ľudskému telu. Máme pre vás riešenie dokonca aj vtedy, ak máte pocit, že vaše milované deti nebaví vôbec nič.

V tom prípade nám stačí zadať vek a my vám už niečo prichystáme. V každej krabičke nájdete 3 - 5 vecí určených pre vek vašich detí. Každá krabička je iná. Môžete v nej nájsť knihu, spoločenskú hru, drevenú hračku, figúrky, kartičky.

Jednoducho niečo, čo vaše deti zaručene poteší. A nielen poteší. Záleží nám na správnom vývoji, rozvoji a podpore našich najmenších. Kladieme dôraz na kvalitu hračiek a ich pridanú hodnotu. Snažíme sa vyhýbať plastovým, upišťaným a blikajúcim hračkám. Dávame prednosť drevu a jednoduchému spracovaniu, čo zároveň podporuje fantáziu našich najmenších.

A viete čo je na tom najlepšie? Krabičky nám môžete vrátiť. Takže akonáhle sa vaše deti s hračkami vyhrajú do sýtosti, vezmeme si ich aj s krabičkou naspäť. Žiadne ďalšie „haraburdy” a starosti do detskej izby.

Takto vám krabičky budeme vymieňať každý mesiac. Už si nemusíte lámať hlavu nad tým, akú najlepšiu hračku vybrať. Tráviť hodiny na internete vyhľadávaním, porovnávaním cien a objednávaním. S Mystery Boxom ste bez starostí a ešte aj výrazne ušetríte. Hodnota hračiek v Mystery Boxe je niekoľkonásobne vyššia ako suma, za ktorú si ho môžete požičať.

Stačí si vybrať typ predplatného. Mesačné, štvrťročné alebo polročné. Pri výbere štvrťročného alebo polročného predplatného ušetríte.

Ak by ste chceli pripravovať Mystery Boxy vo vašom meste, napíšte nám na mystery@pozicovnahraciek.sk.Objednávkový formulár


Chceli by ste Mystery Box z Požičovne:

Nechám sa prekvapiť

Mystery Box Vám vyberieme z jednej z našich partnerských požičovní.

Požičovňa Hračiek Bratislava

Detail požičovňe
Požičovňa Brekeke Trnava

Detail požičovňe

Pre koho Mystery Box pripravíme?

Dievča Chlapec Nezáleží

Vek:


Mesiac (odkedy si chcem Mystery Box objednať):


Téma:

Nezáleží Chcem si vybrať


Ak chcete, napíšte nám viac. Pre koho Mystery Box bude? Čo dieťa práve zaujíma?Doplniť fakturačné a dodacie údaje


Partneri projektuOdber

Osobný odber Bratislava - Wolkrova Petržalka
Osobný odber Bratislava - Štefanovičova Staré mesto
Osobný odber Trnava - J. Slottu
Doručenie v rámci Bratislavy
Doručenie Trnava a okolie
Zásielkovňa

Finálna cena k úhrade

1 Mystery Box
12,90 €
3 Mystery Boxy
32,25 €
6 Mystery Boxov
64,50 €Fakturačné údaje
Zadané údaje sa zobrazia na faktúre.

* Meno a priezvisko

* E-mail

* Telefón

* Ulica

* Mesto

* PSČ


Faktúru s potvrdením objednávky Vám pošleme do 24 hodín.

Bankovým prevodom


Dodacia adresa je iná ako fakturačná
* Ulica

* Mesto

* Psč
Chcem doplniť firemné údaje
* Názov firmy

* IČO

* DIČ

* IČ DPH
Sme prvá online požičovňa hračiek, hier, kníh a vecí pre deti, ktorá je dostupná pre všetkých. Na lokálnej úrovni prepájame tých, ktorí chcú hračku požičať, s každým, kto má o hračku záujem. Veríme, že týmto spôsobom prispejeme k šetreniu našej planéty a naše deti odbremeníme od zbytočností, ktorými sú denne obklopované. Zároveň dúfame, že vám umožníme rozvoj vašich detí s pomocou zmysluplných hračiek, hier a kníh.

V neposlednom rade vám ponúkame aj príjemnú možnosť šetrenia rodinného rozpočtu a privyrobenia si. Viac o nás si môžete prečítať kliknutím na nasledujúce odkazy

 

NÁŠ PRÍBEH AKO FUNGUJEME?
Prečo by sme si mali hračky navzájom požičiavať?

ŠETRENIE

Tým, že si hračku od niekoho požičiate, šetríte rodinný rozpočet. Za cenu jednej novej hračky, ktorá by stála nevyužitá v skrini, môžete mať aj päť ďalších. Požičané hračky môžu navyše lepšie uspokojiť aktuálne potreby vášho dieťata.

ZÁROBOK

Požičiavaním hračiek si môžete výrazne vylepšiť svoj rodinný rozpočet. Záleží len na vás, aké hračky, koľko a za akú sumu ponúknete. A ak si hračky požičiate, podporíte tým ešte aj ekonomiku na lokálnej úrovni.

EKOLÓGIA

Uprednostnením požičania pred kúpou novej hračky výrazne šetríte našu planétu. Znižujete odpad nielen z nevyužitých hračiek, ale aj z obalov nových hračiek. Opakované používanie vecí je tiež formou recyklácie.

ROZVOJ DIEŤAŤA

Požičiavaním hračiek rozvíjate svoje dieťa hneď vo viacerých smeroch. Okrem možnosti hrania sa s rôznymi hračkami dôležitými pre rôzne vývinové obdobia, zlepšujete svojim deťom emocionálnu inteligenciu a finančnú gramotnosť.Vytvoriť bezplatný účet
©2021-2022 pozicovnahraciek.sk všetky práva vyhradené | o tento portál sa stará domarstudio.sk